oferta Medica24h

Prywatna opieka nad seniorami i osobami 
starszymi Warszawa

 

Opieka nad osobami starszymi wymaga nie tylko czasu, lecz także cierpliwości oraz doświadczenia. Szczególnie kiedy bliska nam osoba nie jest w pełni sprawna, a więc nie jest w stanie sama sobie poradzić podczas naszej nieobecności. A przecież życie zawodowe uniemożliwia nam przebywanie w domu przez cały dzień. Niekiedy także nie mieszkamy blisko naszego seniora, co również utrudnia codzienną opiekę. Dlatego warto skorzystać z profesjonalnej pomocy, którą jest prywatna opieka nad osobami starszymi w Warszawie.

Prywatna opieka nad osobami starszymi Warszawa

Zastanawiałeś się już nad wynajęciem prywatnej opieki dla Twojej bliskiej osoby? Na pewno słyszałeś o takich możliwościach, lecz może miałeś wątpliwości. Jest to w pełni zrozumiałe, ponieważ dla wielu z nas oddanie bliskiej osoby pod opiekę kogoś innego jest w pewnym sensie trudne ze względów emocjonalnych. Jednak warto przejść tę granicę, gdyż trzeba mieć zawsze na uwadze dobro osoby potrzebującej.

Prywatna opieka nad seniorami w Warszawie – w trosce o Twoich bliskich

Prywatna opieka nad seniorami w Warszawie to przede wszystkim profesjonalizm. Bowiem nasza kadra składa się z wysoko wykwalifikowanych osób, którym praca z seniorami sprawia przyjemność i przynosi satysfakcję. Jest to ważne, ponieważ miłość do drugiego człowieka jest gwarancją dobrze wykonanej pracy. Z kolei starsza osoba musi czuć, że opieka nad nią nie stanowi dla nikogo problemu. Dlatego też każdy nasz pracownik w przeciwieństwie do personelu medycznego, który przychodzi do domu chorego z polecenia np. opieki społecznej, jest gotowy pomagać dosłownie o każdej porze dnia i nocy. Oznacza to, że prywatna opieka nad seniorami w Warszawie skierowana jest także do osób, które potrzebują pomocy całodobowo. Dzięki temu wystarczy, że określisz zakres obowiązków oraz godziny, w których potrzebna będzie opieka. Oczywiście wyznaczony opiekun będzie przychodzić do domu podopiecznego nawet jeśli będziesz na miejscu.

Zapewnij pomoc swoim bliskim

Nasza oferta skierowana jest nie tylko dla osób niepełnosprawnych, ale także przewlekle chorych. Nasi pracownicy posiadają wszelkie niezbędne kwalifikacje, a co za tym idzie wiedzę oraz zaufanie nasze i naszych podopiecznych. To wszystko umożliwia zapewnienie idealnej opieki podczas choroby. Oznacza to, że skorzystanie z prywatnej opieki nad osobami starszymi w Warszawie nie zalicza się tylko do podstawowych czynności związanych z karmieniem, przebraniem czy zapewnieniem towarzystwa. Nasz pracownik zaaplikuje potrzebne leki, a także doradzi w kwestiach dotyczących pielęgnacji osób leżących.

Zapewniamy również dodatkowe usługi:

 1. Zamówienie usług kosmetycznych i fryzjerskich.
 2. Zakupy z dostawą do domu.
 3. Zamówienie i dowóz obiadów.
 4. Przygotowywanie posiłków.
 5. Kompleksowe sprzątanie domu.
 6. Wizyty lekarskie w domu.
 7. Wizyty pielęgniarskie w domu.
 8. Rehabilitacja ruchowa, opieka logopedy.
 9. Towarzyszenie podczas codziennych spacerów.
 10. Pomoc psychologiczna.
 11. Opieka nad zwierzętami domowymi.

Telefon

+48 575 880 811

Email

kontakt@medica24h.pl

Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez całą dobę 7 dni w tygodniu.