oferta Medica24h

Prywatna opieka nad seniorami i osobami 
starszymi Warszawa

 

Opieka nad osobami starszymi wymaga nie tylko czasu, lecz także cierpliwości oraz doświadczenia. Szczególnie kiedy bliska nam osoba nie jest w pełni sprawna, a więc nie jest w stanie sama sobie poradzić podczas naszej nieobecności. A przecież życie zawodowe uniemożliwia nam przebywanie w domu przez cały dzień. Niekiedy także nie mieszkamy blisko naszego seniora, co również utrudnia codzienną opiekę. Dlatego warto skorzystać z profesjonalnej pomocy, którą jest prywatna opieka nad osobami starszymi w Warszawie.

Prywatna opieka nad osobami starszymi Warszawa

Zastanawiałeś się już nad wynajęciem prywatnej opieki dla Twojej bliskiej osoby? Na pewno słyszałeś o takich możliwościach, lecz może miałeś wątpliwości. Jest to w pełni zrozumiałe, ponieważ dla wielu z nas oddanie bliskiej osoby pod opiekę kogoś innego jest w pewnym sensie trudne ze względów emocjonalnych. Jednak warto przejść tę granicę, gdyż trzeba mieć zawsze na uwadze dobro osoby potrzebującej.

Prywatna opieka nad seniorami w Warszawie – w trosce o Twoich bliskich

Prywatna opieka nad seniorami w Warszawie to przede wszystkim profesjonalizm. Bowiem nasza kadra składa się z wysoko wykwalifikowanych osób, którym praca z seniorami sprawia przyjemność i przynosi satysfakcję. Jest to ważne, ponieważ miłość do drugiego człowieka jest gwarancją dobrze wykonanej pracy. Z kolei starsza osoba musi czuć, że opieka nad nią nie stanowi dla nikogo problemu. Dlatego też każdy nasz pracownik w przeciwieństwie do personelu medycznego, który przychodzi do domu chorego z polecenia np. opieki społecznej, jest gotowy pomagać dosłownie o każdej porze dnia i nocy. Oznacza to, że prywatna opieka nad seniorami w Warszawie skierowana jest także do osób, które potrzebują pomocy całodobowo. Dzięki temu wystarczy, że określisz zakres obowiązków oraz godziny, w których potrzebna będzie opieka. Oczywiście wyznaczony opiekun będzie przychodzić do domu podopiecznego nawet jeśli będziesz na miejscu.

Zapewnij pomoc swoim bliskim – prywatna opieka nad seniorami Warszawa 

Nasza oferta skierowana jest nie tylko dla osób niepełnosprawnych, ale także przewlekle chorych. Nasi pracownicy posiadają wszelkie niezbędne kwalifikacje, a co za tym idzie wiedzę oraz zaufanie nasze i naszych podopiecznych. To wszystko umożliwia zapewnienie idealnej opieki podczas choroby. Oznacza to, że skorzystanie z prywatnej opieki nad osobami starszymi w Warszawie nie zalicza się tylko do podstawowych czynności związanych z karmieniem, przebraniem czy zapewnieniem towarzystwa. Nasz pracownik zaaplikuje potrzebne leki, a także doradzi w kwestiach dotyczących pielęgnacji osób leżących.

Zapewniamy również dodatkowe usługi:

 1. Zamówienie usług kosmetycznych i fryzjerskich.
 2. Zakupy z dostawą do domu.
 3. Zamówienie i dowóz obiadów.
 4. Przygotowywanie posiłków.
 5. Kompleksowe sprzątanie domu.
 6. Wizyty lekarskie w domu.
 7. Wizyty pielęgniarskie w domu.
 8. Rehabilitacja ruchowa, opieka logopedy.
 9. Towarzyszenie podczas codziennych spacerów.
 10. Pomoc psychologiczna.
 11. Opieka nad zwierzętami domowymi.

Telefon

+48 575 880 811

Email

kontakt@medica24h.pl

Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez całą dobę 7 dni w tygodniu.