oferta Medica24h

Opieka domowa dla seniora Warszawa

 

Pragniemy jak najlepiej dostosować naszą ofertę do Państwa potrzeb oraz potrzeb Seniorów, dlatego stworzyliśmy poniższe propozycje:

 

 1. Opieka w ustalone dni tygodnia w określonych godzinach – to Państwo decydują, w jakie dni tygodnia oraz w jakich godzinach opiekun zjawia się u Seniora.
 2. Opieka codzienna w określonych godzinach – wybierają Państwo stałe godziny, w których codziennie opiekun zjawia się u Seniora.
 3. Opieka całodzienna – opiekun zajmuje się Seniorem w godzinach Państwa nieobecności.
 4. Opieka nocna – opiekun zjawia się u Seniora na całą noc np. w godzinach 20:00 – 6:00. To państwo dostosowują dokładny czas opieki do własnych potrzeb.
 5. Opieka całodobowa – zapewniamy opiekę 24 h na dobę.
 6. Oferujemy również pomoc doraźną w nagłych sytuacjach.

Domowa opieka dla osób starszych – Warszawa

Troska o zdrowie i komfort osób starszych często wiąże się z podjęciem decyzji o skorzystaniu z indywidualnych, domowych usług opiekuńczych. Nie ulega wątpliwości, że kompleksowa opieka nad seniorem jest niezwykle wymagająca oraz wykracza niekiedy poza umiejętności członków najbliższej rodziny. Odpowiednio dobrana osoba potrafi zapewnić usługi paramedyczne, pomagać w codziennych czynnościach, a także być empatycznym i wrażliwym kompanem w trakcie rozmów. Dlatego warto postawić na profesjonalistę w kwestii domowej opieki dla osób starszych w Warszawie.

Opieka domowa dla osób starszych w Warszawie

Nasza oferta dotycząca domowej opieki dla osób starszych w Warszawie jest bardzo rozbudowana, bo zdajemy sobie sprawę, jak indywidualne potrzeby mają nasi Klienci. Każdemu chcemy zapewnić dokładnie tyle pomocy, ile jej potrzebuje, dlatego stworzyliśmy wiele możliwości w zakresie świadczonych usług oraz czasu trwania opieki. W naszej ofercie opieki domowej 24h w Warszawie dostępne są także specjalne pakiety usług, które obejmują wizyty trzy, pięć lub siedem razy w tygodniu – w zależności od potrzeb. Wiemy, że profesjonalna pomoc potrafi odciążyć zarówno osobę starszą, jak i jej rodzinę, która nie zawsze ma czas, możliwości lub umiejętności do tego, aby odpowiednio zająć się bliskimi.

Opieka domowa dla seniora Warszawa

Naszą ofertę fachowej opieki kierujemy nie tylko do seniorów, ale także do osób chorych, samotnych i niepełnosprawnych. Świadczymy wszechstronne usługi, które obejmują nie tylko całkiem podstawowe czynności jak pomoc w spożywaniu posiłków czy ubieraniu się i korzystaniu z toalety, ale również bardziej wymagające, jak na przykład drobne porządki, regularne podawanie leków, monitoring stanu zdrowia czy załatwianie spraw bieżących. Jesteśmy w stanie zapewnić seniorom również wiele usług dodatkowych, jeśli tylko jest taka potrzeba, między innymi wizyty lekarskie, usługi fryzjerskie, dowóz posiłków, opieka nad zwierzętami domowymi czy pomoc psychologiczna. Nasze usługi domowej opieki dla osób starszych w Warszawie są świadczone przez profesjonalistów, którym nie brak również ciepła i empatii. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą naszych usług opieki domowej 24h w Warszawie.

Zestaw przykładowych czynności podczas świadczenia opieki domowej

 

 

 

 • Dbanie o bezpieczeństwo i nadzór nad czynnościami dnia codziennego.
 • Pomoc w toalecie.
 • Toaleta chorego leżącego.
 • Wykonywanie czynności dnia codziennego (np. słanie łóżka, układanie w nim chorego, zmiana bielizny pościelowej, pomoc przy ubieraniu).

 • Zmiana bielizny osobistej i pomoc w ubieraniu.

 • Profilaktyka przeciwodleżynowa.
 • Pomoc w spożywaniu posiłków.
 • Podnoszenie sprawności i aktywizacja ruchowa, rehabilitacja, dbanie o aktywność fizyczną i umysłową.
 • Pomoc w załatwianiu spraw bieżących, takich jak wizyty w urzędach, wykupienie leków, umawianie wizyty u lekarza.
 • Towarzyszenie podczas wizyt domowych lekarza oraz transport i opieka w przypadku konieczności odbycia wizyty np. w przychodni czy w szpitalu.
 • Nadzór nad zażywaniem leków przepisanych przez lekarza.
 • Utrzymanie porządku w pomieszczeniu.
 • Monitoring stanu zdrowia i szybkie reagowanie w razie pojawienia się niepokojących sygnałów.
 • Pomoc w pracach domowych takich jak robienie drobnych bieżących porządków, pranie, prasowanie itp.

Zapewniamy również dodatkowe usługi:

 1. Zamówienie usług kosmetycznych i fryzjerskich.
 2. Zakupy z dostawą do domu.
 3. Zamówienie i dowóz obiadów.
 4. Przygotowywanie posiłków.
 5. Kompleksowe sprzątanie domu.
 6. Wizyty lekarskie w domu.
 7. Wizyty pielęgniarskie w domu.
 8. Rehabilitacja ruchowa, opieka logopedy.
 9. Towarzyszenie podczas codziennych spacerów.
 10. Pomoc psychologiczna.
 11. Opieka nad zwierzętami domowymi.

Telefon

+48 575 880 811

Email

kontakt@medica24h.pl

Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez całą dobę 7 dni w tygodniu.