oferta Medica24h

Opieka, opiekun dla osób 
niepełnosprawnych Warszawa

 

Nasze usługi opiekuńcze dla osób niepełnosprawnych świadczymy na terenie Warszawy. Zapewniamy wsparcie przez krótki lub dłuższy czas – tak, aby umożliwić naszym klientom powrót do zdrowia i zapewnić rehabilitację po ostrej chorobie lub leczeniu szpitalnym. Naszą ofertę kierujemy też  do osób z niepełnosprawnościami i borykającym się ze skomplikowanymi schorzeniami, również tymi, które często dotykają osoby starsze. Oznacza to, że pod opieką naszego ośrodka, możesz zacząć żyć zdrowo i szczęśliwie, pozostając niezależnym tak, jak to tylko możliwe. W opiece nad osobami niepełnosprawnymi koncentrujemy się na osiąganiu jasnych celów w określonym czasie.

Opiekun osoby niepełnosprawnej Warszawa

Kompleksowa opieka dla osób niepełnosprawnych w Warszawie, świadczona przez naszych wyszkolonych i profesjonalnych pracowników, wspierana przez ekspertów klinicznych, pozwala na zaoferowanie wysokiej jakości usług, które pozwalają prowadzić satysfakcjonującą pomimo niepełnosprawności aktywność. Nasz zespół opiekuńczy będzie z wami współpracować, tak, aby umożliwić poprawę ogólnej jakości Waszego życia. Nasi oddani opiekunowie osób niepełnosprawnych pomogą w codziennych zadaniach, zapewniając niezbędne wsparcie.

Dlaczego warto wybrać Medica24h do opieki nad osobami niepełnosprawnymi w Warszawie

U podstaw usług opiekuńczych, które świadczymy osobom niepełnosprawnym w Warszawie, leży umożliwienie naszym klientom dobrego życia polegającego opiece i wsparciu, jakiego wymagają. Dzięki starannie dobranym, wyszkolonym i profesjonalnym opiekunom osób niepełnosprawnych możemy zagwarantować najwyższą jakość usług. Tym samym otrzymujecie doskonałą i pełną empatii opiekę, a rodziny naszych podopiecznych mogą liczyć na w pełni kompleksową usługę, której mogą zaufać i na której mogą polegać.

Opieka dla osób z niepełnosprawnościami w Warszawie

Działamy na terenie Warszawy, nasz zespół opieki zapewnia indywidualne podejście do każdej osoby. Jeśli skontaktujecie się z nami, będziecie mogli porozmawiać z członkiem naszego doświadczonego zespołu, który odpowie na wszelkie pytania i udzieli wszelkich informacji potrzebnych do podjęcia właściwej decyzji. Omówimy wasze potrzeby i dopasujemy je  do oczekiwań. Nasz spersonalizowany plan rehabilitacji i opieki uwzględni  szczególne preferencje – w tym jakie chcielibyście otrzymać  wsparcie, które współgra z waszym rutynowym trybem i stylem życia. Zapewniamy, że jesteśmy miejscem w Warszawie, w którym osoby z niepełnosprawnościami otrzymają wysokiej jakości usługi i mogą liczyć na nasz profesjonalizm.

Zapewniamy również dodatkowe usługi:

 1. Zamówienie usług kosmetycznych i fryzjerskich.
 2. Zakupy z dostawą do domu.
 3. Zamówienie i dowóz obiadów.
 4. Przygotowywanie posiłków.
 5. Kompleksowe sprzątanie domu.
 6. Wizyty lekarskie w domu.
 7. Wizyty pielęgniarskie w domu.
 8. Rehabilitacja ruchowa, opieka logopedy.
 9. Towarzyszenie podczas codziennych spacerów.
 10. Pomoc psychologiczna.
 11. Opieka nad zwierzętami domowymi.

Telefon

+48 575 880 811

Email

kontakt@medica24h.pl

Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez całą dobę 7 dni w tygodniu.