oferta Medica24h

Opieka, opiekunki dla seniorów i osób
starszych Warszawa – Agencja opiekunek

 

Profesjonalizm, szacunek, troska i empatia – jeśli szukasz opiekunki dla seniora, która uosabia te cechy, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Nasza agencja opiekunek osób starszych w Warszawie oferuje różnego rodzaju usługi z zakresu opieki nad seniorami. Posiadamy niezbędną wiedzę, kompetencję i doświadczenie, a nade wszystko ogromne dawki empatii. Dołożymy wszelkich starań, aby jesień życia upływała seniorom jak najbardziej komfortowo.

Opieka i opiekunki dla seniorów Warszawa – Niesienie pomocy to nasza pasja i misja

Osoby starsze często potrzebują opieki w różnym zakresie. Czasami musi być ona całodobowa i kompleksowa, w innej sytuacji może dotyczyć tylko robienia zakupów czy też wykonywania czynności medycznych. Jesteśmy w stanie zagwarantować każdy rodzaj wsparcia i opieki dla osoby starszej w Warszawie. Mamy świadomość, jak odmienne są potrzeby seniorów, dlatego nasze opiekunki są gotowe służyć pomocą w wielu różnych sytuacjach. Bez względu na to czy senior potrzebuje opieki doraźnej, czy stałej, jesteśmy w stanie mu ją zapewnić. Zdajemy sobie również sprawę z tego, że każda osoba starsza potrzebuje nie tylko wsparcia czy też wyręczania w codziennych obowiązkach, ale również towarzystwa i dobrego słowa. Do każdego podchodzimy z należytą troską i szacunkiem oraz pragniemy, żeby seniorzy czuli się otoczeni najlepszą możliwą opieką. Jeśli więc szukasz opiekunki do osoby starszej w Warszawie, która nie tylko wypełni swoje obowiązki, ale włoży w nie całe swoje serce, sprawdź naszą agencję. Znamy osobiście każdego pracownika i możemy zagwarantować, że jest on całkowicie oddany niesieniu pomocy innym.

Agencja opiekunek dla osób starszych Warszawa – Jesteśmy dostępni cały tydzień, o każdej porze

Posiadając wśród swoich bliskich seniora, który potrzebuje opieki, należy dobrze zastanowić się nad tym, jak mu ją zapewnić, bez konieczności jednoczesnej rezygnacji ze swojego życia zawodowego i osobistego. Opiekunka dla osoby starszej jest najlepszym możliwym rozwiązaniem dla wszystkich zainteresowanych. Senior przebywa w otoczeniu rodziny i bliskich, czuje się więc bezpiecznie, a przy tym nie musi obawiać się tego, że jest dla kogokolwiek ciężarem. Profesjonalna opiekunka do osoby starszej w Warszawie może pojawiać się tylko o określonych porach, a co ważne jesteśmy dostępni przez całą dobę i to siedem dni w tygodniu. Nasze opiekunki posiadają odpowiednie kompetencje i przeszkolenie medyczne, mogą więc wykonywać takie czynności jak zmiana opatrunku, podłączenie kroplówki czy zrobienie zastrzyku. Z drugiej strony, problemu nie będzie też stanowić ugotowanie zdrowego i smacznego posiłku. Kompleksowość usług oraz zaangażowanie, to zatem kolejne cechy naszych opiekunek. I dlatego, nie wahaj się zadzwonić i poprosić nas o pomoc w opiece nad seniorem – od tego właśnie jesteśmy.

Zapewniamy również dodatkowe usługi:

 1. Zamówienie usług kosmetycznych i fryzjerskich.
 2. Zakupy z dostawą do domu.
 3. Zamówienie i dowóz obiadów.
 4. Przygotowywanie posiłków.
 5. Kompleksowe sprzątanie domu.
 6. Wizyty lekarskie w domu.
 7. Wizyty pielęgniarskie w domu.
 8. Rehabilitacja ruchowa, opieka logopedy.
 9. Towarzyszenie podczas codziennych spacerów.
 10. Pomoc psychologiczna.
 11. Opieka nad zwierzętami domowymi.

Telefon

+48 575 880 811

Email

kontakt@medica24h.pl

Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez całą dobę 7 dni w tygodniu.